Tijdblokken: uitleg en versoepeling laatste tijdblok van de dag
Het is voor veel mensen nog wennen met de tijdblokken. U vindt de tijdblokken op de website onder de rubriek Openingstijden bij de beide baden. U komt in het eerste uur van het betreffende tijdblok. In het tweede uur sluit de deur en kunt u niet meer binnenkomen. De deur sluit ook wanneer het maximumaantal toegestane zwemmers is bereikt. U gaat uiterlijk een half uur voor het eind van het tijdblok uit het water en een kwartier voor het einde verlaat u het zwembad in verband met wisseling van de groepen.
Voor het laatste tijdblok van de dag hebben we inmiddels besloten tot een versoepeling. In dat blok sluiten we de deur alleen als het maximumaantal toegestane zwemmers is bereikt. Dus u kunt dan ook nog in het tweede uur komen om te zwemmen. Dat geldt ook als de aquasporten starten. U kunt dan blijven zwemmen en aansluiten bij de aquasporten.
Concreet betekent dit: De Loete
Maandag laatste blok 18.30 - 19.30 uur deur blijft open tot 19.40 uur in verband met aquasport daarna.
Dinsdag laatste blok 17.30 - 19.30 uur deur blijft open tot 19.30 uur.
Woensdag laatste blok 17.30 - 19.30 uur deur blijft open tot 19.30 uur.
Donderdag laatste blok 17.30 - 19.30 uur deur blijft open tot 19.40 uur in verband met aquasport daarna
Vrijdag laatste blok voor zwemles; niet van toepassing.
Zaterdag laatste blok 15.00 - 17.00 uur deur blijft open tot 17.00 uur.
Zondag laatste blok 15.00 - 17.00 uur deur blijft open tot 17.00 uur.
Concreet betekent dit: Ons Polderbad
Maandag laatste blok 17.30 - 19.30 uur deur blijft open tot 19.30 uur.
Dinsdag laatste blok 17.30 - 19.30 uur deur blijft open tot 19.40 uur in verband met aquasport daarna.
Woensdag laatste blok voor zwemles; niet van toepassing.
Donderdag laatste blok 17.30 - 19.30 uur deur blijft open tot 19.30 uur.
Vrijdag laatste blok 17.30 - 19.30 uur deur blijft open tot 19.30 uur.
Zaterdag laatste blok: 14.00 - 17.00 uur deur blijft open tot 17.00 uur.
Zondag laatste blok: 14.00 - 17.00 uur der blijft open tot 17.00 uur.
Overzicht van de openingstijden van beide baden na 1 juni vindt u hieronder.
Bredeweg 2
2851 VA Haastrecht
Manager Bart Boevink
Tel: 0634 86 24 21
manager@vlisterbaden.nl
Kievitslaan 49
2821 XL Stolwijk
Manager Bart Boevink
Tel: 0634 86 24 21
manager@vlisterbaden.nl
Secretariaat Stichting Vlister Openlucht Baden
secretaris@vlisterbaden.nl
Facturen
facturen@vlisterbaden.nl
p/a: Stichting Vlister Openluchtbaden
Julianalaan 69
2851 XH Haastrecht
Over de Stichting Vlister Openlucht Baden (VOB)
Met ruim 70 vrijwilligers beheert de stichting VOB twee zwembaden in de Krimpenerwaard: Zwembad De Loete in Haastrecht en Ons Polderbad in Stolwijk. Beide baden werden ooit met sluiting bedreigd, maar met de inzet en ondersteuning van vele vrijwilligers en bedrijven is het behoud van onze zwembaden gewaarborgd. Met als resultaat: twee prachtige baden, die dankzij de enthousiaste inzet van onze vrijwilligers goed worden onderhouden. Uiteraard zijn meer vrijwilligers altijd welkom, dus wilt u ook meehelpen? Er is altijd wat te doen. Stuur even een mailtje aan onze secretaris
Je bent van harte welkom!
De dagelijks leiding is in handen van onze manager Bart Boevink; manager@vlisterbaden.nl
Wilt u op de hoogte blijven van al het nieuws en activiteiten in onze baden? Schrijf u dan in voor onze nieuwsbrief.